CRCW06032M94FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
2.94 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm