CRCW06032K32FKTB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 48.476
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
2.32 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06032K32FKTB
DigiKeys varenummer
CRCW06032K32FKTB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06032K32FKTB
Beskrivelse
RES SMD 2.32K OHM 1% 1/10W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06032K32FKTB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)