CRCW06032K20JNEC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 200.082
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
2.2 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06032K20JNEC
DigiKeys varenummer
CRCW06032K20JNEC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06032K20JNEC
Beskrivelse
RES SMD 2.2K OHM 5% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06032K20JNEC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)