CRCW060326K1FKEC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 70.918
Stackpole Electronics Inc
På lager: 201.455
Datablad
26.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060326K1FKEC
DigiKeys varenummer
CRCW060326K1FKEC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060326K1FKEC
Beskrivelse
RES SMD 26.1K OHM 1% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW060326K1FKEC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)