CRCW0603205KFKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 30.205
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 17.388
Datablad
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
205 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0603205KFKTA
DigiKeys varenummer
CRCW0603205KFKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0603205KFKTA
Beskrivelse
RES SMD 205K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0603205KFKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)