CRCW06031R30FKEAC
DigiKeys varenummer
541-5614-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06031R30FKEAC
Beskrivelse
D11/CRCW0603-C 100 1R3 1% ET1 E3
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.3 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW06031R30FKEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)