CRCW06031R00FKEB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06031R00FKEB
DigiKeys varenummer
CRCW06031R00FKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06031R00FKEB
Beskrivelse
RES SMD 1 OHM 1% 1/8W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW06031R00FKEB Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)