CRCW06031K07DKTAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
1.07 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06031K07DKTAP
DigiKeys varenummer
CRCW06031K07DKTAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06031K07DKTAP
Beskrivelse
RES SMD 1.07KOHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06031K07DKTAP Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)