CRCW0603191KFKEAHP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
191 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0603191KFKEAHP
DigiKeys varenummer
CRCW0603191KFKEAHP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0603191KFKEAHP
Beskrivelse
RES SMD 191K OHM 1% 1/3W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0603191KFKEAHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)