CRCW060315K0FKEC
DigiKeys varenummer
541-CRCW060315K0FKECTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW060315K0FKECCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW060315K0FKECDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060315K0FKEC
Beskrivelse
RES SMD 15K OHM 1% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW060315K0FKEC Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)