CRCW060315K0DHEAP
DigiKeys varenummer
541-15KAYTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-15KAYCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-15KAYDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060315K0DHEAP
Beskrivelse
RES SMD 15K OHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW060315K0DHEAP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)