CRCW060314K3FKEA
DigiKeys varenummer
541-14.3KHTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-14.3KHCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-14.3KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060314K3FKEA
Beskrivelse
RES SMD 14.3K OHM 1% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.3 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW060314K3FKEA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)