CRCW0603130RFKEAC
DigiKeys varenummer
541-5164-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-5164-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-5164-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0603130RFKEAC
Beskrivelse
RES 130 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
130 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0603130RFKEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)