CRCW060312R1DKECP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
12.1 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060312R1DKECP
DigiKeys varenummer
CRCW060312R1DKECP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060312R1DKECP
Beskrivelse
RES SMD 12.1 OHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
62 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW060312R1DKECP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)