CRCW060312K7DKEAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
12.7 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060312K7DKEAP
DigiKeys varenummer
CRCW060312K7DKEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060312K7DKEAP
Beskrivelse
RES SMD 12.7KOHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
62 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW060312K7DKEAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)