CRCW060312K1FKEBC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 467.936
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 24.202
Datablad
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
KOA Speer Electronics, Inc.
12.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060312K1FKEBC
DigiKeys varenummer
CRCW060312K1FKEBC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060312K1FKEBC
Beskrivelse
RES 12.1K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW060312K1FKEBC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)