CRCW060310M0FKTA
DigiKeys varenummer
541-CRCW060310M0FKTATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW060310M0FKTACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW060310M0FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060310M0FKTA
Beskrivelse
RES SMD 10M OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW060310M0FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)