CRCW04027R50JNED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 18.623
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 144
7.5 Ohms ±5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW04027R50JNED
DigiKeys varenummer
541-7.5JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW04027R50JNED
Beskrivelse
RES 7.5 OHM 5% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW04027R50JNED Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)