CRCW04026R80JNEDC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 48.850
Datablad
6.8 Ohms ±5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW04026R80JNEDC
DigiKeys varenummer
CRCW04026R80JNEDC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW04026R80JNEDC
Beskrivelse
RES 6.8 OHM 5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW04026R80JNEDC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)