CRCW0402665KCHEDP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for CRCW0402665KCHEDP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0402665KCHEDP
DigiKeys varenummer
CRCW0402665KCHEDP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0402665KCHEDP
Beskrivelse
RES SMD 665KOHM 0.25% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
665 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW0402665KCHEDP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)