CRCW0402510RFKED er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 7.492
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 19.900
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 148
Similar
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
510 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.