CRCW04023K24DKEDP det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Billede for CRCW04023K24DKEDP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW04023K24DKEDP
DigiKeys varenummer
CRCW04023K24DKEDP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW04023K24DKEDP
Beskrivelse
RES SMD 3.24KOHM 0.5% 1/16W 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.24 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW04023K24DKEDP Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)