CRCW04023K16FKTD
DigiKeys varenummer
541-CRCW04023K16FKTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW04023K16FKTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW04023K16FKTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW04023K16FKTD
Beskrivelse
RES SMD 3.16K OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.16 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW04023K16FKTD Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)