CRCW040239K0FHEDP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 67.146
Datablad
39 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW040239K0FHEDP
DigiKeys varenummer
CRCW040239K0FHEDP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW040239K0FHEDP
Beskrivelse
RES SMD 39K OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW040239K0FHEDP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)