CRCW040230K0JNEDC
DigiKeys varenummer
541-CRCW040230K0JNEDCTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW040230K0JNEDCCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW040230K0JNEDCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW040230K0JNEDC
Beskrivelse
RES 30K OHM 5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 kOhms ±5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW040230K0JNEDC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)