CRCW040221R5FKTD kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 37.664
Datablad
21.5 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW040221R5FKTD
DigiKeys varenummer
CRCW040221R5FKTD-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW040221R5FKTD
Beskrivelse
RES SMD 21.5 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW040221R5FKTD Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)