CRCW0402200KFKEDHP er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 10.814
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Rohm Semiconductor
På lager: 9.745
Datablad
200 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0402200KFKEDHP
DigiKeys varenummer
541-CRCW0402200KFKEDHPTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW0402200KFKEDHPCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW0402200KFKEDHPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0402200KFKEDHP
Beskrivelse
RES SMD 200K OHM 1% 1/5W 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0402200KFKEDHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)