CRCW04021R87FNTD kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
1.87 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW04021R87FNTD
DigiKeys varenummer
CRCW04021R87FNTD-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW04021R87FNTD
Beskrivelse
RES SMD 1.87 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW04021R87FNTD Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)