CRCW0201820RJNED
DigiKeys varenummer
541-820AGTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-820AGCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-820AGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0201820RJNED
Beskrivelse
RES SMD 820 OHM 5% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0201820RJNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)