CRCW0201680KJNED
DigiKeys varenummer
541-680KAGTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-680KAGCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-680KAGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0201680KJNED
Beskrivelse
RES SMD 680K OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
680 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0201680KJNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0201 (0603 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)