CRCW0201620RFKED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 18.145
Datablad
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
620 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0201620RFKED
DigiKeys varenummer
CRCW0201620RFKED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0201620RFKED
Beskrivelse
RES SMD 620 OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0201620RFKED Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)