CRCW020147R0FNEI kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 3.174
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 13.186
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
47 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW020147R0FNEI
DigiKeys varenummer
CRCW020147R0FNEI-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW020147R0FNEI
Beskrivelse
CRCW0201 200 47R 1% ET2 E3
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW020147R0FNEI Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)