CRCW020147K0JNED
DigiKeys varenummer
541-47KAGTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-47KAGCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-47KAGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW020147K0JNED
Beskrivelse
RES SMD 47K OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
47 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW020147K0JNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)