CRCW0201280RFNED
DigiKeys varenummer
541-CRCW0201280RFNEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW0201280RFNEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW0201280RFNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0201280RFNED
Beskrivelse
RES SMD 280 OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
280 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0201280RFNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)