CRCW020124R0JNED er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 6.324
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 9.900
Datablad
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Similar
På lager: 925
24 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW020124R0JNED
DigiKeys varenummer
541-CRCW020124R0JNEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW020124R0JNEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW020124R0JNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW020124R0JNED
Beskrivelse
RES SMD 24 OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW020124R0JNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0201 (0603 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)