CRCW02011K30JNED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 9.900
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 12.615
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Similar
1.3 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW02011K30JNED
DigiKeys varenummer
541-CRCW02011K30JNEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW02011K30JNEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW02011K30JNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW02011K30JNED
Beskrivelse
RES SMD 1.3K OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW02011K30JNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0201 (0603 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)