CRCW0201174KFKED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 3.120
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
174 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0201174KFKED
DigiKeys varenummer
CRCW0201174KFKED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0201174KFKED
Beskrivelse
RES SMD 174K OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0201174KFKED Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)