CRCW020111R0JNED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 643
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 19.949
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Opgradering
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
11 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW020111R0JNED
DigiKeys varenummer
CRCW020111R0JNED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW020111R0JNED
Beskrivelse
RES SMD 11 OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW020111R0JNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)