CPF31R5000FKE14
DigiKeys varenummer
CPF31R5000FKE14-ND
Producenter
Producentens varenummer
CPF31R5000FKE14
Beskrivelse
RESISTOR METAL FILM 3W 1.5 OHM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,555" L (4,57mm x 14,10mm)