CPF251R100FKE14
DigiKeys varenummer
541-CPF251R100FKE14-ND
Producenter
Producentens varenummer
CPF251R100FKE14
Beskrivelse
CPF-2 51.1 1% T-1 E14 E3
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51.1 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)