CPF125R500FKEE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
25.5 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CPF125R500FKEE6
DigiKeys varenummer
CPF25.5CTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF125R500FKEE6
Beskrivelse
RESISTOR METAL FILM 1W 25.5 OHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF125R500FKEE6 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)