CPF11K8200FLEE6
DigiKeys varenummer
CPF1.82KETR-ND - Tape & Reel (TR)
CPF1.82KECT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CPF11K8200FLEE6
Beskrivelse
RESISTOR METAL FILM 1W 1.82K OHM
Detaljeret beskrivelse
1.82 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CPF11K8200FLEE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)