CPF118K000BHEE6
DigiKeys varenummer
CPF18.0KATR-ND - Tape & Reel (TR)
CPF18.0KACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CPF118K000BHEE6
Beskrivelse
RESISTOR METAL FILM 1W 18.0K OHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CPF118K000BHEE6 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)