CPF1100R00FKEE6
DigiKeys varenummer
CPF100CTR-ND - Tape & Reel (TR)
CPF100CCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CPF1100R00FKEE6
Beskrivelse
RESISTOR METAL FILM 1W 100 OHM
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CPF1100R00FKEE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)