CMF7070K600FHEA
DigiKeys varenummer
CMF7070K600FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF7070K600FHEA
Beskrivelse
RES 70.6K OHM 1.75W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
70.6 kOhms ±1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF7070K600FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)