CMF7053R600BEEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
53.6 Ohms ±0,1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF7053R600BEEK
DigiKeys varenummer
CMF7053R600BEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF7053R600BEEK
Beskrivelse
RES 53.6 OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF7053R600BEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)