CMF70511K00FHRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
511 kOhms ±1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF70511K00FHRE
DigiKeys varenummer
CMF70511K00FHRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF70511K00FHRE
Beskrivelse
RES 511K OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF70511K00FHRE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)