CMF704R9900FKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Parametrisk ækvivalent
4.99 Ohms ±1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF704R9900FKRE
DigiKeys varenummer
CMF704R9900FKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF704R9900FKRE
Beskrivelse
RES 4.99 OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF704R9900FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)