CMF704M3200FKEK
DigiKeys varenummer
CMF704M3200FKEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF704M3200FKEK
Beskrivelse
RES 4.32M OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.32 MOhms ±1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF704M3200FKEK Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)