CMF7040K200BHEB
DigiKeys varenummer
CMF7040K200BHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF7040K200BHEB
Beskrivelse
RES 40.2K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40.2 kOhms ±0,1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF7040K200BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)